Opinie pacjentów

Kompetentna, bardzo miła i sympatyczna osoba. Po diecie którą Pani Madzia zastosowała w moim przypadku straciłem 26 kg w cztery miesiące, bez głodu, wyrzeczeń i ciężkich mozolnych ćwiczeń. Bardzo smaczne i proste w przygotowaniu potrawy. Zdrowe odżywianie jest bardzo ciekawe. Polecam Panią Magdalenę każdemu kto chciałby coś mienić w sowim żywieniu, czuć się zdrowiej i zmienić swój wygląd. Polecam i pozdrawiam Panią.

Adam

Poznaj inną historię

Ewa współpracując ze mną rzcuiła 27 kg

Ewa brawo za Twoją determinację i wolę walki.  To na co szczególnie chciałabym zwrócić uwagę, to fakt, że Ewa nie szukała wymówek ale solidnie działała.

czytaj więcej

Schudłam 20 kg w przeciągu 5 miecięcy. Czuje sie lżejsza i atrakcyjniejsza!

  • Monika
  • 20 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 27 września, 2019

Dzięki diecie Magdaleny schudłam 20 kg w przeciągu 5 miecięcy. Czuje sie lżejsza i atrakcyjniejsza dla męża. Mam więcej energi do wykonywania obowiązków domowych oraz zabawy z dziećmi. Natomiast w pracy mam wiecej siły do kierowania całą linią produkcyjną i wytrzymania 12 godzin na nogach. Ale te 20 kg to nie koniec, przede mną jeszcze 5 kg. Dzięki wsparciu Magdaleny wiem że dam radę. 

Mam na imię Monika, mam 34 lata i mieszkam w Anglii. Po urodzeniu dwójki dzieci została mi bardzo duża nadwaga. Bardzo źle się z tym czułam. Co więcej rutyna dnia codziennego gubiła mnie. Praca - dzieci - dom - praca - dziec - domi i tak w koło. A gdzie ja? Przez 8 lat ( od urodzenia pierwszego syna) nic dla siebie nie robiłam (poza sporadycznym treningami na siłowni, gdyż nadmiar obowiązków powodował, że brakowało mi na to czasu). Jak przychodziłam z pracy nie miałam sił na nic ( pracuje w systemie 4 dni pracujące po 12 godzin i 3 dni wolne). Gdy młodszy syn poszedł do przedszkola postanowiłam że muszę zrobić coś dla siebie. Podczas jednego urlopu w Polsce w Inernecie znalazłam poradnię Magdaleny i odważyłam się. Zależało mi aby spotkać dietetyka który udzieli mi porad bez wsparcia suplementów. 

Obawiałam sie pierwszego spotkania. W Polsce jestem bardzo rzadko - raz na pół roku lub tylko raz w roku, a przecież konsultacje z dietetykiem powinny być częściej. Na wizycie dowiedziałam się, że możliwe są konsultacje on-line, w taki więc sposób przebiegała dalsza część terapii.  Co więcej Magdalena jest bardzo sympatyczną i życzliwą osobą. Zaskoczyła mnie pytaniem o moje predyspozycji smakowe. Po wizycie byłam jeszcze bardziej zmotywowana do działania i pewna że to był dobry wybór. 

Otrzymanie planu dietetycznego było kolejnym pozytywnym zaskoczeniem. Był dostsowany do mojegu planu dnia. Rozpisany w zależności od tego czy jestem w pracy czy mam dzień wolny. Posiłki były bardzo łatwe w przygotowaniu, co jest ważne dla mnie gdyż poza swoja dietą muszę też przygotować posiłki dla męża i dzieci (dodam, że młodszy syn to niejadek i czasem gotuje na obiad  trzy różne posiłki :-) ) Poza łatwością w przygotowaniu posiłki zaskoczyły mnie swoim dobrym smakiem i różnordnością. Nie jem w kółko tego samego. Starszy syn prosi mnie żebym dla niego również przygotowywała to samo. Dieta jest naprawdę smacza. Ważne jest również to, że nie chodzę głodna, posiłki są syte. 

Dzieki diecie Magdaleny schudłam 20 kg w przeciągu 5 miecięcy. Czuje sie lżejsza i atrakcyjniejsza dla męża. Mam wiecej energi do wykonywania obowiązków domowych oraz zabawy z dziećmi. Natomiast w pracy mam wiecej siły do kierowania całą linią produkcyjną i wytrzymania 12 godzin na nogach. Ale te 20 kg to nie koniec, przede mną jeszcze 5 kg. Dzięki wsparciu Magdaleny wiem że dam radę.  Za to wszystko bardzo dziekuję!

 

 

POKAŻ
POKAŻ
Magdalena Jaskółka - ZnanyLekarz.pl