Opinie pacjentów

To jedyna osoba, która podeszła do mnie tak indywidualnie. Gorąco polecam Panią Magdę bo wie o czym mówi. Nauczyłam się jeść zdrowo wg wskazań. Dzięki diecie od Pani Magdy polepszyła się moje samopoczucie ale i kondycja fizyczna (na początku roku ciężko mi było przebiec 100 m a teraz 3 km nie są problemem) POLECAM!!!!

Sylwia

Poznaj inną historię

Marcin współpracując ze mną schudł 50 kg

Minus 50 kg w 1 rok zasługuje na pochwałę. Dziś jest innm człowiekiem: wesołym i zadowolonym.

czytaj więcej

Dzięki diecie udało mi się schudnąć 35 kg. Dzisiaj czuję się o niebo lepiej

  • Grzegorz (3 l.), Krosno
  • 35 kg w 9 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 27 września, 2019

Dzięki diecie udało mi się schudnąć 35 kg. Dzisiaj czuję się o niebo lepiej, kręgosłup i kolana już mnie nie bolą, nawet przy większym wysiłku fizycznym. Jestem nie tylko lżejszy ale o wiele sprawniejszy, wchodzenie po schodach czy wejście na stół nie sprawia mi najmniejszych trudności. Czuję się pełem energii i lekki jak piórko.

Co skłoniło Pana do wizyty u dietetyka?

Z powodu bardzo wysokiej wagi coraz częściej bolał mnie kręgosłup, kolana odmawiały posłuszeństwa, a ciśnienie tętnicze było lekko podyższone. Co więcej źle się czułem, byłem ociężały i bardzo szybko się męczyłem. Nigdy nie zwracałem uwagi na to co jadłem, byle wpadło do żółądka i zabiło uczucie głodu. Wiedziałem że jeśli nie wprowadzę zmian w swoim życiu to będzie coraz gorzej.

Jak wyglądało pierwsze spotkanie?

Pierwsze spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Podejście Pani Magdaleny było bardzo prefesjonalne, rozmawialiśmy na temat moich preferencji smakowych, co lubię, a czego nie lubię jeść. Współnie ustaliliśmy ilość i godziny posiłków. Otrzymałem zlecenie wykonania badań, żeby sprawdzić, czy moja otyłość nie jest spowodowana stanem chorobowym.

Jak wyglądała dieta?

Otrzymałem dietę i przeżyłem pozytywne zaskoczenie: posiłki były smaczne i proste w przygotowaniu. Sposób przygotowania opisany krok po kroku, w taki sposób, że nawet laik w kuchni dałby radę sobie sam. Co więcej posiłki były syte, a dodatkowo trafiły idealnie w moje gusta smakowe.

Wypowiedż dietetyka prowadzącego Magdaleny Jaskółki

Panu Grzogorzowi należą wyrazy uznania i podziękowania za zaufanie jakim obdarzył moją osobę. Decyzja o spotkaniu ze specjalistą na pewno nie była łatwa, wymagała odwagi oraz znalezienia w swoim charakterze siły, która pozwoliła tak mocno odmienić życie.  Pan Grzegorz od samego początku doskonale wiedział czego chce. Widząć efekty z wizyty na wizytę był coraz bardziej zmotywowany. Udowodnił wszystkim, a w szczególności sobie, że może osiągnąć cel i co najważniejsze go utrzymać.

POKAŻ
POKAŻ
Magdalena Jaskółka - ZnanyLekarz.pl