Co nowego?

Pojawił się wywiad ze mną w portalu Hello Zdrowie

Dziękuję Hellozdrowie.pl​ oraz Magdalena Bury​ za wywiad. Opowiedziałam w nim co jest dla mnie jako kobiety ważne w życiu, o tym jak przeszłam swoją przemianę oraz z jakimi problemami borykają się na codzień moi podopieczni i jak pomagam im w ich zwalczaniu. Zapraszam do lektury: https://www.hellozdrowie.pl/magdalena-jaskolka-o-tym-co-jest-wazne-w-zyciu-kazdej-kobiety/

Chorujesz na cukrzycę?

Jeżeli chorujesz na cukrzycę a jednocześnie masz problem z sercem lub układem krążenia, to oferuję Ci bardzo wartościową pomoc. I co najważniejsze, nie musisz nic za to płacić.

Cierpisz na AZS? Skorzystaj z bezpłatnych badań.

Jeżeli Ty lub Twoje dziecko (12-18 lat) zmaga się z Atopowym Zapaleniem Skóry warto skorzystać ze specjalnego ‼️BEZPŁATNEGO PROGRAMU‼️gdzie:

Zajęcia z dziećmi w szkole sportowej

W tym tygodniu miałam przyjemność poprowadzić zajęcia z młodymi sportowcami w Akademii Koszykówki: Junior Basket w Krośnie. Chłopcy dowiedzieli się co powinien jeść młody sportowiec, żeby zwiększyć kondycję, wydolność i regenerować organizm po treningu. Miłym zaskoczeniem było dla mnie ich zaangażowanie i zaciekawienie tematem. Dzieci naprawdę chcą wiedzieć co jeść żeby być silnym i zdrowym.

Przy okazji jeśli szukacie pomysłu ...

OGÓLNOPOLSKA AKCJA PROFILAKTYKI I LECZENIA NADCIŚNIENIA

Już dziś zapisz się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJE. ZAPISY są na stronie: http://jaskolka.dobrydietetyk.pl/akcja/nadcisnienie/

 

Konferencja Agencji Promocji Zdrowia

Dwa główne tematy poruszadne na konferencji to temat ochrony danych osobowych, czyli RODO oraz aspekt mikroflory jelitowej. Ochrona danych osobowych w mojej poradnii jest na najwyższym poziomie dzięki przeszkoleniu przez specjalistę w tej dziedzinie. Z kolei rewelacyjna dr n. med. Daniela Kurczabińska-Luboń przedstawiła jak ważna jest flora jelitowa dla naszego zdrowia. W sposób naukowy potwierdziła, że zdrowie zaczyna się w ...

Chcesz być ze wszystkimi informacjami na bieżąco? Dołącz do mnie już teraz na Facebooku i Instagramie!

W mediach społecznościywch poradni codziennie pojawiąją się aktualności, porady oraz przepisy. Bądź ze mną tam, a żadna ważna informacja Ci nie umknie. Linki zamieszczam ponieżej.

Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/MagdalenaJaskolkaDietetyk/

Instargam: https://www.instagram.com/magdalena_jaskolka

KONKURS – DO WYGRANIA ZAPROSZENIA NA BEZPŁATNE KONSULTACJE!

Fanpage poradni na facebooku zgromadził już ponad 1000 fanów. W związku z tym organizujemy konkurs. Do wygrania są 3 zaproszenia na bezpłatną konsultację oraz karta rabatowa o wysokości 30 zł na pozostałe usługi poradni.

Konsultacja obejmuje analizę masy i składu. Jest to pomiar, który dostarcza informacji na teamt:

- wagi,

- wieku metabolicznego,

- zawartości tkanki tłuszczowej i masy beztłuszczowej,

-ilości wody w ...

Pomysł na świąteczny prezent - INDYWIDUALNIE DOPASOWANY PROGRAM ŻYWIENIOWY !!!

Zdrowie i samopoczucie naszych bliskich są najważniejsze, dlatego oferujemy Państwu zakup szczególnego prezentu w postacie 2-miesięcznego programu żywieniowego wraz z opieką dietetyka.

Promocja na Dzień Kobiet

Każda Pani, która zadzwoni przed 10.03. w celu umówienia się na wizytę zyska rabat -20% na indywidualny i kompleksowy program żywieniowy.

Dzień bezpłatnych konsultacji!

Wiosna coraz bliżej! Pora zacząć przygotowania. W związku z tym zapraszam na bezpłatny pomiar składu i masy ciała, który odbędzie się 17 lutego (wtorek) w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej na ul. Grodzkiej 53 w Krośnie. Każdy pacjent otrzyma wydruk z analizą masy i składu ciała, krótkie porady dietetyczne oraz kartę rabatową na terapię. 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem telefonu ...

POKAŻ
POKAŻ
Magdalena Jaskółka - ZnanyLekarz.pl